סקירת שיטות שונות להגדלת חזה

לא חסרות נשים שלא שבעות רצון ממראה החזה שלהן ולו כי הוא אינו פרופורציונאלי לגוף, אינו שווה בגודל, או פשוט קטן מדי. מכאן שטיפולי תיקון חזה מאוד פופולאריים ונפוצים, אפילו יותר ממה שנהוג לחשוב.

על כן מדוע לעבור הליך הגדלת חזה? על מנת להעצים את תחושת הביטחון, להיות שלמים עם המראה והרבה פעמים על מנת להגשים חלום, בין אם זה חלום שמקנן מאז גיל הבגרות ובין אם זה החלום של בני הזוג... כמו כן יש לציין שלא מעט בעלות נתוני חזה קטן מבקשות להגדיל, אך גם בעלות חזה גדול עשויות לרצות להגדיל מעבר לנתונים הקיימים.

הליך פופולארי

לא ממש לפני הרבה זמן, למעשה בערך לפני כ 10 שנים בלבד, רק מעטות באופן יחסי היו מבצעות ניתוח להגדלת חזה וזאת מכמה סיבות - התהליך ותוצאותיו לא היה ידועים ומפורסמים בארץ או במדינות אחרות למעט ארצות הברית, מחירי הניתוח היו גבוהים מאוד ורק בעלי אמצעים יכלו לעמוד בזה ,בנוסף, לא הרבה רופאים התמחו בנושא ולבסוף, כלי הניתוח, מכשירים ושיטות הניתוח, החומרים בהם השתמשו להגדלה , זמן ההתאוששות מהניתוח וכו' - כל אלה היו באמת בתחילת דרכם.

הרבה מחקרים התבצעו והרבה ידע הצטבר מאז וכיום נראה כי מדובר על תופעה מאוד שכיחה, אפילו יותר ממה שרובנו נוטים לחשוב. מכאן שמי שחושבת על הגדלה עשויה למצוא שיש מגוון סוגי הגדלות, המון רופאים מצויינים, שיטות וטכנולוגיות חדישות להגדלה של חזה באופן ניתוחי או לא.

שיטות חלופיות עבור הגדלת חזה

בזכות הקדמה וההתפתחות בתחום הגדלות החזה במיוחד בכחמש השנים האחרונות, ניתן למצוא גם דרכים נוספות, אפילו מבלי לעלות על כיסא המנתח. כיצד זה אפשרי? ובכן יש כמה שיטות.

שיטה אחת שלך הליך הגדלה נוגע לנטילת הורמונים נשיים- אך שיטה זו פחות ידועה ואכן גם לא מומלצת לאחר שמחקרים גילו כי היא עשויה להוביל למחלת הסרטן. שיטה נוספת עבור הגדלה היא הזרקת מקרוליין. פה מדובר על שיטת הגדלת חזה די נפוצה וזאת כי התחושה של החומר טבעית, ניתן לבצע השלמת גודל כעבור חצי שנה ואף לשלוט בגודל של כל צד. עוד שיטה היא לעשות שימוש בשומן טבעי, (כלומר מעבר של שומן מאזור אחד של החזה ע"י הזרקה). שיטה זו אומנם כמעט טבעית, אך יחד עם זאת עדיין ניסיונית ולא ניתן לקבוע את האיכות שלה.

בחירה מושכלת

אז מתי כדאי לבצע הגדלת חזה ומתי כדאי לבצע הרמת חזה ? יש המון מידע היום ברשת בעתונים וירחונים על הפרוצדורות והשיטות השונות להגדלת החזה המצויינות למעלה ובנוסף לכל אלה יש גם את האפשרות של הרמת חזה.

הרבה מדי מידע יכול גם לעתים לבלבל ואם עדיין אינכן סגורות לגבי בחירת ההליך הנכון ומתי באמת כדאי להגדיל לעומת מתיחה והרמה שנחשב ניתוח יותר קל ופחות חודרני או אם כדאי בכלל ללכת על שיטה לא כירורגית ללא ניתוח, כדאי להתייעץ עם מספר רופאים מנתחים פלסטיים על מנת להבין לעומק מהו היתרון והחיסרון של כל שיטה ולבסוף לקבל החלטה. כמו כן יש לציין שאין זה מקרה שרבות לבסוף בוחרות בניתוח הגדלת חזה המוצלח, למרות מגוון החלופות.