מכונים לקוסמטיקה ואסתטיקה רפואית

מכוני הקוסמטיקה והאסתטיקה הרפואית הפכו לנפוצים מאוד בעשורים האחרונים, וכיום קוסמטיקאיות אינן מסתפקות עוד במתן שירותי קוסמטיקה "קלאסיים" כגון טיפולי פנים, עיצוב גבות, פדיקור ומניקור והסרת שיער בשיטות מסורתיות, אלא מציעות מגוון טיפולים מתקדמים וחדישים הדורשים הכשרה ומיומנות ספציפיים.

בין הטיפולים שמציעים מכוני היופי השונים ניתן למצוא: הסרת שיער בלייזר, העלמת צלוליטיס, איפור קבוע והדגשת תווי הפנים, הבהרת כתמי עור ושמש מאיזורים שונים בגוף, הצרת היקפים, טיפולי פנים פרא רפואיים ושיפור מראה העור, טיפול פטרת ציפורניים, הארכת ריסים. וזוהי רק רשימה חלקית...

מה חשוב לדעת על מכון לקוסמטיקה ואסתטיקה

רובנו בוחרות במכון קוסמטיקה לפי המלצות מחברות, וזוהי באמת הדרך הטובה ביותר לבחור מטפל מכל סוג שהוא. שמן של הקוסמטיקאיות הטובות עובר מפה לאוזן ואם יש לך חברה שמרוצה מהטיפול שהיא מקבלת במכון יופי מסויים היא בטח תספר לך על זה. אם בכל זאת את רוצה לנסות מכון קוסמטיקה שלא שמעת עליו שום ביקורת כדאי לבדוק דבר ראשון שכל המטפלים עברו הכשרה מתאימה והם מיומנים בטיפול שהם מציעים. שימי לב שטיפולים השייכים לרפואה אסתטית כגון הזרקת בוטוקס, שאיבת שומן, ניתוח עפעפיים, הסרת משקפיים ובוודאי ניתוחים פלסטיים, נעשים אך ורק על ידי רופאים. גם טיפולים לשיפור מראה החיוך ולהלבנת שיניים מוטב שיעשו על ידי רופא שיניים מיומן, ולא באמצעות שיטות סבתא העלולות לפגוע בשיניים. מעבר לזה טיפולים הנעשים באמצעות מיכשור מיוחד, כגון הסרת שיער בלייזר ובשיטת IPL ואיפור קבוע, יכולים להעשות רק על ידי מי שהוכשר לכך. ובאופן כללי, לפני שאת מוסרת את פניך וגופך לקוסמטיקאית, מוטב לבדוק אילו הכשרות ותעודות היא מחזיקה. מעבר להכשרה המתאימה, מומלץ לבדוק אם במכון נעשה שימוש בחומרים ותכשירים איכותיים, אם לקוסמטיאית יש ניסיון בטיפול שהיא מציעה, אם השירות אדיב ואישי ואם המכון נקי ואסתטי. חשוב גם שהקשר שלך אם המכון יהיה יעיל וזמין. כיום מכונים רבים, ובטח הגדולים שבהם, משתמשים בתוכנה לניהול מכון קוסמטיקה המסייעת להם בתהליך קביעת תורים, שליחת אס אם אסים לתזכורות ושמירת נתוני הטיפולים שעברת, דבר החשוב בעיקר במקרים של סדרות טיפולים.