מתיחת פנים ללא ניתוח כחלק מטיפולי הצערה (אנטי אייג'ינג)

טיפולי אנטי אייג'ינג נועדו למנוע את הזדקנות העור. ישנם פתרונות רבים כיום לטיפולים אלו שאינם כרוכים בהתערבות פולשנית ובהליכים כירורגיים, קרי ניתוחים. מתיחת פנים ללא ניתוח היא מתיחה של עור הפנים על ידי אמצעים טבעיים שבאים לעודד את קצב חילוף התאים ולבנות סיבי קולגן ואלסטין בעור. סיבים אלו אחראים על הגמישות והאלסטיות של עור הפנים ושל הגוף בכלל. טיפולי אנטי אייג'ינג מתאימים לאזור הפנים, הצוואר והמחשוף. מתיחת עור הפנים יכולה להיעשות גם על ידי מכשור מתקדם כמו גלי רדיו, מזותרפיה וכו.

כיצד לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח?

האיזון הביולוגי אשר אחראי על מראהו הצעיר, הרענן והגמיש של העור, נפגם בגילאים בוגרים בעקבות שינויים חיצוניים ופנימיים. מיצוק העור הוא טיפול נוסף שנכלל בטיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח ומיועד בעיקר להעניק מענה לצרכים של העור הבוגר. טיפול זה משלב תכשירים שונים עם ריכוז גבוה של חומרים פעילים בעלי השפעה ממוקדת והופכים את העור לחיוני יותר, מעניקים לו יכולת התחדשות וגוון יותר אחיד ובריא. טיפולים למיצוק העור יכולים להיעשות באזור הפנים, הצוואר והמחשוף.

טיפולים מקדימים לניתוחים פלסטיים רפואיים

לפני שמחליטים לבצע הליכים רפואיים פלסטיים כמו ניתוח למתיחת עור הפנים, מומלץ לעבור סדרת טיפולים מכינה לעור הפנים. טיפולי פילינג לפנים לפני ניתוחים פלסטיים נועדו לשפר את תהליך ההחלמה וההבראה התקין של העור. ישנה חשיבות עליונה להכנה מוקדמת טרם הליכים כירורגיים לחיזוק העור, לשיפור גמישותו ואיכותו טרם ההליך הרפואי. הטיפולים המוקדמים הם בעלי השפעה ניכרת על מראה העור לאחר שהסתיים ההליך הכירורגי ויכולים להעצים בצורה משמעותית את התוצאות.

התפיסה ההוליסטית המודרנית

אולם קיימת תמיד האלטרנטיבה לבצע טיפולים פלסטיים לעור ללא ניתוחים והליכים פולשניים כאמור. התפיסה ההוליסטית המודרנית מספקת כיום הזדמנות נפלאה לבצע טיפולים שונים על ידי טכניקות מגוונות מבלי לעבור ניתוחים מיותרים. שיטות טיפול אלו נחשבות לחדישות ומתקדמות ובאות להעניק מענה עבור כל בעיה אסתטית החל מהצערת עור הפנים דרך הבהרת כתמים על העור, החלקה וטשטוש של קמטים ועד לטיפולי עיניים ובעיות פיגמנטציה.